Kurz líčení

Kurzy líčení s Mary KayChcete se naučit líčit?

Nevíte jaké barvy a jaký typ líčení Vám sluší, nevíte jak při líčení postupovat?

Chcete se naučit denní či večerní líčení?

Vybrat si můžete ze dvou druhů kurzů líčení, přičemž každý se koná vždy individuálně pouze s Vámi (případně s Vaší kamarádkou) a každý trvá přibližně 2 hodiny. Stačí si vybrat.


"Kurz líčení I.", během tohoto kurzu se naučíte základy barevné typologie, aplikaci denního líčení, práci s kosmetickými štětci. Cena kurzu je 350,-Kč.
"Kurz líčení II.", během tohoto kurzu se naučíte pokročilejší techniky líčení, večerní líčení, korekce, projasnění pleti. Cena kurzu je 400,-Kč. Kontaktujte mne, ať se co nejdříve naučíte podtrhnout svou přirozenou krásu.

Krok za krokem si osvojíte umění líčení

1. KROK- Odborná ukázka 2. KROK - Vlastní zkouška 3. KROK - Doporučení kosmetiky
Názorně Vám předvedu vhodný postup líčení na jedné straně obličeje - například na oku nebo tváři. Sama si zkusíte aplikaci kosmetiky na druhou stranu obličeje. Vše se naučíte tak, abyste to hravě zvládla i u Vás doma. Kosmetiku Mary Kay, kterou budete používat, si dle svého výběru a našeho doporučení můžete ve studiu i zakoupit.

Během kurzu se naučíte jeden typ líčení (např. denní nebo večerní líčení) podle vašich preferencí. S sebou nebudete potřebovat nic. Připravím pro Vás všechnu kosmetiku Mary Kay včetně přípravků na odlíčení, hydrataci i samotné líčení. Kurz líčení s Mary Kay je vždy přizpůsoben Vašim přáním a požadavkům. Sama si korigujete, co se Vám líbí, a které líčení už je na Vás moc. Kurz líčení s Mary Kay je určen pro individuální sezení (například s Vaší kamarádkou), lze jej zorganizovat i pro větší skupiny.

Na kurzu se naučíte líčit sama. Pokud se však chcete nechat odborně nalíčit na zvláštní příležitost, velice ráda Vás nalíčím sama.

Prohlédněte si fotky zákaznic před a po líčení

Kurz líčení - před proměnou

Kurz líčení - po proměně

Kurz líčení - před proměnou

Kurz líčení - po proměně

Chcete se umět perfektně nalíčit? Objednejte se na kurz líčení s Mary Kay!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


© 2016, Veronika Pelikánová – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑